KONST / Litografier / Färglitografi 15966011
nr 1596 6011
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 99/175, "la conciergerie". Färglitografi. Bladets mått: 46x56 cm, yttermått inklusive ram: 59x67 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:09:35
300 kr
350 kr
400 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse